شرکت مهندسی و ساخت کندو

ارائه دهنده خدمات تصفیه آب و فاضلاب و محیط زیست

آدرس: تهران – جردن – خیابان سلطانی (سایه)
پلاک ۶ – واحد ۲۰۲
تلفن: ۲۶۲۰۶۹۶۷ — ۲۲۰۲۱۱۹۹ — ۲۲۰۲۰۵۲۰
فکس: ۲۶۲۰۶۹۵۱
ایمیل: cando.corp@gmail.com

دستگاه تصفیه آب

دستگاه تصفیه آب

آب لوله‌کشی شهری بعد از تصفیه در تصفیه‌خانه باز هم دارای آلودگی‌های مختلفی است که به مصرف‌کننده می‌رسد..

دلایل وجود این آلودگی‌ها می‌تواند مختلف باشد مثل کامل نبودن فرآیند تصفیه آب.

وجود اشکال در سیستم لوله‌کشی آب شهری، فرسودگی لوله‌های انتقال آب باشد..

دستگاه تصفیه آب میتونم به طور چشم گیری این آلودگی های باقی ماننده را که برای سلامتی ما مناسب نیست را برطرف کند..

یک فیلتر آب، ناخالصی ها را با کاهش آلودگی آب با استفاده از یک مانع فیزیکی خوب، یک فرایند شیمیایی یا یک فرایند بیولوژیکی حذف می کند.

فیلترهای آب برای مقاصد مختلف مانند آبیاری کشاورزی، آب آشامیدنی قابل دسترس، آکواریوم های عمومی و خصوصی، و استفاده ایمن از استخر ها و استخرهای شنا، تمیز می کنند.

دستگاه تصفیه آب

دستگاه تصفیه آب

روش های فیلتراسیون

فیلترها از سایش، جذب، تبادل یون و سایر فرایندها برای حذف مواد ناخواسته از آب استفاده می کنند. بر خلاف غربال یا صفحه نمایش،

یک فیلتر به طور بالقوه می تواند ذرات بسیار کوچکتر از سوراخ هایی که از طریق آن عبور می کند را از بین ببرد.

دستگاه تصفیه آب

فیلتر تصفیه آب

انواع فیلترهای آب شامل فیلترهای رسانه ای، فیلترهای صفحه نمایش، فیلترهای دیسک، تخت فیلتر کم شن و ماسه، فیلترهای شن و ماسه سریع، فیلترهای پارچه و فیلترهای بیولوژیکی مانند اسکرابرهای جلبک.

فیلترهای نقطه ای

 • فیلترهای نقطه ای برای استفاده در منزل میباشند که عبارتند از: فیلتر کربن فعال (GAC) برای فیلتراسیون کربن، فیلتر عمق، فیلتر آلیاژهای فلزی، فیلترهای سرامیکی میکروپور، رزین کربن بلوک (CBR)، میکروفیلتراسیون و غشاهای اولترافیلتراسیون. برخی از فیلترها از بیش از یک روش فیلتر کردن استفاده می کنند. یک مثال از این یک سیستم چند مانع است. فیلترهای جک را می توان برای مقدار کمی آب آشامیدنی استفاده کرد. بعضی از کابین دارای فیلترهای داخلی هستند، در درجه اول برای کاهش میزان آلودگی هوا.
 • فیلترهای سبک کارتریج Flowmatic، سیلندرهای ۱۰ اینچ (۲۵۴ میلی متر) طول و ۲٫۵ اینچ (۶۴ میلیمتر) در قطر هستند. آنها توسط تولید کنندگان چند منظوره تولید می شوند و در رتبه بندی ۱-۵۰ میکرون و همچنین کربن فعال قرار می گیرند. دستگاه های میکروفیلتراسیون نقطه استفاده می توانند به طور مستقیم در محل های آب (جرثقیل، دوش) برای محافظت از کاربران علیه Legionella spp.، Pseudomonas spp.، میکوباکتریوم غیر غیر سلولی، Escherichia coli و دیگر پاتوژن های پتانسيل خطرناک آب با ایجاد مانع به آنها و / یا به حداقل رساندن قرار گرفتن در معرض بیمار.

فیلترهای آب قابل حمل

فیلترهای آب توسط مسافرین، سازمان های کمک کننده در شرایط اضطراری انسانی و ارتش مورد استفاده قرار می گیرند. این فیلترها معمولا کوچک، قابل حمل و سبک وزن هستند (۱-۲ پوند / ۰٫۵-۱٫۰ کیلوگرم یا کمتر) و معمولا با استفاده از یک پمپ دستی مکانیکی آب را فیلتر می کنند،

اگرچه بعضی از سیستم های قطره ای سیفون برای جلوگیری از نفوذ آب در حالی که دیگران ساخته شده اند بطری های آب. آب کثیف از طریق یک فیلتر سیلیکون انعطاف پذیر فیلتر شده با صفحه نمایش از طریق یک فیلتر مخصوص به داخل پمپ می شود.

این فیلترها برای حذف باکتری، پروتوزوئید و کیست های میکروبی که می توانند باعث بیماری شوند، کار می کنند. فیلترها ممکن است دارای مش های خوب باشند که باید جایگزین شوند و یا تمیز شوند، و فیلترهای آب سرامیکی باید از بین رفته و خارج شوند.

برخی آلودگی‌های موجود در آب که توسط دستگاه تصفیه آب خانگی حذف می‌شوند

 1. ناخالصی‌ها

  گل‌ولای، گردوغبار

 2. مواد غیر آلی

  نیتریت، کلر

 3. فلزات سنگین

  سرب، کادمیوم، آرسنیک، جیوه، کروم

 4. رسوبات

 5. گردوخاک

 6. NaNO3

  نیترات

 7. Cl

  کلر

 8. Cd

 9. Hg

 10. Pb

 11. As

دستگاه تصفیه آب